+359879881900
Јавете ни сега
Email contact Skype contact Facebook Twetter contact RSS Насловна Винарската визба Таверната Корисни информации Контакт
Rhodope Nook Miracle of Rhodope Barbeque Chepelare Magic of the Mountain view Quality services VIP Guest House Comfortable furnishing
Bulgarian Russian English Romanian Greece Serbian Turkish
Родопско катче
Чудо од Родопските
Скара во Чепеларе
Магијата на планината
Квалитетни услуги
Престижната куќа за гости
Комфорни мебел
Rhodope Nook Miracle of Rhodope Barbeque Chepelare Magic of the Mountain view VIP Guest House Чепеларе Comfortable furnishing
Луксузната куќа за гости Родопско катче се наоѓа на границата меѓу градското секојдневие и мирот на борова шума. Се наоѓа на 1139м надморска височина, со неверојатен панорамски поглед на градот Чепеларе и околината и на 2км од падините на врв Мечи чал. Обезбедуваме избор за сместување меѓу седум двокреветни соби, еден стан Family и еден стан Exclusive. Во СПА центарот ќе најдете услови за релаксација со сауна, римска бања, џакузи, фитнес, масажа и козметички третмани. Во добро расположение може да поминувате навечер во поширокиот дневна соба или во таверни, а зошто не и во винарски визби во друштво на избрани вина.

Двойна стая
Двойна стая
Апартамент - Family
Апартамент - Family
Апартамент - VIP
Апартамент - VIP
Вила Родопски кът
Вила Родопски кът
  
ЗА СВОЈАТА ПОГОДНОСТ

Винари
Винари
Спа центар
Спа центар
Механа
Механа
Дневна соба
Дневна соба
Лиценца Rhodope Nook Chepelare
Сите авторски права се задржани
Авторски права © 2011 Rhodope Nook
Услови

За нас

Контакт
Винари

Таверна

Партнери
Мапа на сајтот

Каталог

Информации
Туристички агенции и тур-оператори